fotball.jpgOversikt

Vi har forsøkt å få en oversikt over alle lag og foreninger her i Ballangen, men selv om det er en liten kommune med få innbyggere så er aktiviteten på dette felt rimelig stort.

Vi trenger derfor din/alle sin hjelp for å få disse informasjoner oppdatert slik at vi kan få en optimal dialog mellom den enkelte lag&forening og Ballangen kommune.

Se gjennom listen og se om du finner de lag & foreninger du er medlem i og se om vi har den korrekte informasjon. Hvis ikke vil vi være meget takknemmelig om du kan gå nederst på siden å utfylle de mangler eller rettelser du finner i skjemaet. Så snart vi har rettelsene skal vi nok oppdatere informasjon. 

Når strømmen av rettelser stopper opp, vil vi flytte all informasjon over i databasen.

Navn                        Kontaktperson      Telefon        Mailadresse Adresse      Postnr Poststed
Arnes Grendelag Dag-Andre Kristensen 90539965   dag.andre.kristensen@epost.no Arnes 8540 Ballangen
Balklang Kirsti Fjellfors 95059309   kirsti.fjellfors@gmail.com Ankenesvn.369 8520 Ankenes
Ballangen avd MA Pauline Elvenes 76928353   Pmathild@online.no Bjørkåshøgda 8540 Ballangen
Ballangen Baptistmenighet Jahn Aage Olsen 90162137   kaldaa@online.no Postboks 98 8540 Ballangen
Ballangen Barnegospel Hege Arntsen 97077909   hegearntsen@gmail.com Sjåhaugveien 29 8540 Ballangen
Ballangen Bedriftsidrettslag Geir Olsen 91674909   geir.olsen@okonor.no Tømmernes 8540 Ballangen
Ballangen Brannkorpsforening Eirik Almar Jenssen 45600714   eir-ajen@online.no Skoleveien 3 8540 Ballangen
Ballangen Bridgeklubb Kristian Meyer 90818845   krimey@live.no Bjørkåsveien 61 8540 Ballangen
Ballangen Båtforening Hannu Mækitalo 91 393 354   hannu.makitalo@balnet.net Bøstrand  8540  Ballangen 
Ballangen Demensforening Charlotte Hjørdis Kamilla Jentoftsen 99560609   janit-so@online.no Postboks 90 8546 Ballangen
Ballangen Dykkeklubb Asbjørn Kleivan 90639850   askl@cowi.no Balsnes 8540 Ballangen
Ballangen Flyklubb Klaus Holmseth 97573373   klausaag@online.no Selsbanes gate 30 8514 Narvik
Ballangen Fotballklubb Audun Jensen 41458480   audunjensen270@hotmail.com  Snarveien 11 8540 Ballangen
Ballangen Friidrett Eirin Sørslett 99169667   eirin.sorslett@balnett.net Arnes 8540 Ballangen
Ballangen Hagelag Janita Sørensen 90891484   janit-so@online.no Sjåhaugveien 32 8540 Ballangen
Ballangen Hestesportklubb Tonje Rønnevig 99590434   tonje@articranch.no   8540 Ballangen
Ballangen Historielag Gunn Paulsen 48096190   post@ballangenhistorielag.net Postboks 123 8540 Ballangen
Ballangen Hundeklubb Lena Mari Andersen 91631615   lenamariandersen@gmail.com Kveldro 8540 Ballangen
Ballangen Husflidsstue Tove Irene Arntzen 99019006   p-arntze@online.no Finnjordveien 3 8540 Ballangen
Ballangen Idrettsråd Kjell Rambøl 91160824   kjell.rambol@hotmail.com Terassen 26 8540 Ballangen
Ballangen Jeger & Fisk Ivan Kuraas 41809582   ballangenjff@gmail.com Postboks 9 8540 Ballangen
Ballangen KFUK-KFUM Marit Liengen 95969837   soerslet@online.no Balsnes 8540 Ballangen
Ballangen Kirkeforening Pauline Spjelkavik Hansen 99566708   pauline.spjelkavik.hansen@balnett.net Bøstrand 8540 Ballangen
Ballangen Kommune ungdomsklubb Charlotte Nilsen  90523345       8540 Ballangen
Ballangen Mannskor Jan Erik Pettersen 92090719   janerik.pettersen6@gmail.com Bøstrand 8540 Ballangen
Ballangen Menighetsråd Emil Kristian Larsen eller Kirkekontoret 41751150   emil.larsen@balnett.net eller prestekontoret@ballangen.kommune.no Kjeldebotn 8543 Kjeldebotn
Ballangen Menighetshus Prestekontoret 76 929 000       8540 Ballangen
Ballangen Motorcrossklubb Eskil Holmvik Nymo 95303853   enymo@hotmail.com Storballangen 8540 Ballangen
Ballangen Musikkforening Tommy Nymo 76928620   t.a.nymo@online.no Toppåsen 8540 Ballangen
Ballangen musikkskole Heidi H Leiros 97679679   heidi.hvaal.leiros@ballangen.kommune.no Langvaag 8540 Ballangen
Ballangen Næringsforum Odd Helge Skogvold 91574535   odd.helge.skogvold@aktivballangen.no Sentrumsveien 55 8540 Ballangen
Ballangen Røde Kors Gunn Samuelsen 41043142   rodekors@balnett.net Sentrumsveien 72 8540 Ballangen
Ballangen Sameforening Ingolf Kvandahl 95144866   i-p-k@online.no Kalvåsen 8540 Ballangen
Ballangen Scooterforening Audun Langseth 97135179   viggody@online.no Kildeveien 1 8540 Ballangen
Ballangen Ski Ronny Bakke 91155428   leder@ballangenski.com Postboks 102 8540 Ballangen
Ballangen Skytterlag Per Johan Nicklasson 48297237   ballangen@skytterlag.no Postboks 6 8546 Ballangen
Ballangen Svømmeklubb Wenche Solli Kristoffersen 41258632   ballangen.svommeklubb@gmail.com Postboks 32 8546 Ballangen
Ballangen Turlag Tove Iren Kvanmo 98641888   t-kvanmo@online.no Syllaveien 81 8540 Ballangen
Ballangen Turnforening Veronika Blokhus 91707357   veronika.blokhus@gmail.com Rudly 13 8540 Ballangen
Bygdelaget Viljen Marina Hauge 97135117   marihaug35@hotmail.com Steiraveien 7 8540 Ballangen
Bø - Hekkelstrand fiskeforening Aksel Johansen 91355980   aksel@balnett.net Bøstrand 8540 Ballangen
Bøstrand Tur og Grendelag Jan Tore Mathisen 41615600   jan-tore@balnett.net Bøstrand 8540 Ballangen
Djupåsen Grendelag Magnor Henning Bruksås 90529660   magnor_bruksaas@balnett.net Kjeldebotnvn 48 8540 Ballangen
Efjord Grendelag Arnhild Aronsen 76926786   arnhild.aronsen@balnett.net Skarstadhamn 8540 Ballangen
EL & IT Klubben Ballangen Arne Petter Pettersen 97037424     Langbakk 8540 Ballangen
Frivillighetssentralen Steinar Tofte 45600370   frivillig.ballangen@balnett.net Sentrumsveien 72  8540  Ballangen
Furuhågen Boligfelt Jørn Kiltorp 93620461   jornkiltorp@hotmail.no Furuhågen 6 8540 Ballangen
Gammelkirkegårdens venner Prestekontoret 76 929 000     Råna 8540 Ballangen
Haafjeldets venner Jacob Johan Steinmo 95203987   jajohst@frisurf.no Sentrumsveien 40 8540 Ballangen
Hamnesstrand Grendelag Lene Margrethe Fjelldal 99731330   lene.fjelldal@hotmail.com Tjelle 8543 Kjeldebotn
Håfjell Fiske og friluftsforening Svein Harald Aasberg 91100301   post@haafjell-fisk-friluft.com Toppåsen 8540 Ballangen
Kalvås Grendelag Kristina Eilertsen 90950015   spikersuppa@hotmail.com Kalvåsen 8540 Ballangen
Kjeldebotn Pensjonistforening Inger Henriette Agnethe Olsen 76926163   iagolsen@online.no Kvitstein 8543 Kjeldebotn
Kjeldebotn Barneklubb Emil Kristian Larsen 41751150     Kjeldebotn 8543 Kjeldebotn
Kjeldebotn Bygdekvinnelag Rigmor Hauge 97953560   kjell.hauge@balnett.net Kjeldebotn 8543 Kjeldebotn
Kjeldebotn Bygde-utviklingsselskap AS Hilde Kristin Nyheim  93439983   h.nyheim59@gmail.com Skårnes 8543 Kjeldebotn
Kjeldebotn Båtforening Håvard Gabrielsen 90514430   havard.gabrielsen@live.no Kjeldebotn 8543 Kjeldebotn
Kjeldebotn Diakoniutvalg Alf Rasmussen 76926246   anirasm@online.no Tjelle 8543 Kjeldebotn
Kjeldebotn Idrettslag Geir Nyheim 41638058   geir-wn@online.no Kjeldebotn 8543 Kjeldebotn
Kjeldebotn Kirkeforening Anita Rasmussen 76926246   anirasm@online.no Tjelle 8543 Kjeldebotn
Kjeldebotn Musikkforening Annie Nyborg Løvslett 95722227   annielovslett@gmail.com Kjeldebotn 8543 Kjeldebotn
Kjelkvikosen Båtforening Rasmus Pareli Amundsen 76928775     Storhaugveien 5 8540 Ballangen
Lions Club Ballangen John Martinussen 97721480   john1martinussen@gmail.com Bøstrand 8540 Ballangen
Læstadianske Forsamling Arild Aasberg 94987744   arild.aasberg@balnett.net Djupvik 8543 Kjeldebotn
Melkevannet Vel Knut Knutsen 76928172     Stor-Ballangen 8540 Ballangen
Nettverkskreditt Ballangen Aud-Eva Brodersen 90072598     Kjeldebotn 8540 Ballangen
Norsk bobilforening Region Nordland Paul Høvik 90594718   phoevik@online.no Arnes 8540 Ballangen
Norsk Handikapforbund avd. Ballangen Grete Amundsen 90756382   gretekim@balnett.net Dypdalås 8540 Ballangen
Pinsemenigheten Elim Gunnar Harkestad 76928480   aikholsen@gmail.com Postboks 47 8540 Ballangen
Puls Musikkverksted Erland Andersen 97025252   pulsimusi@online.no Bjørkåsveien 18 8540 Ballangen
Rask 4H Rigmor Hauge 97953560   kjell.hauge@balnett.net Kjeldebotn 8543 Kjeldebotn
Råd for funksjonshemmede Gunn-Allis Grønnli  47801155   gunn_allis@hotmail.com Tjelle 8543 Kjeldebotn
Råndalen Hytteforening Anita Solli Berg 41419587   raandalenhytteforening@outlook.com Olav Duuns v 17 8021 Bodø
Steiraklubben Vel Marina Hauge 97135117   marihaug35@hotmail.com Steiraveien 7 8540 Ballangen
Toppåsen Vel Lennart Bakke 45607488   lennart_bakke@live.no Toppåsen 8540 Ballangen
UL Håpet Svein Simonsen 99723163   svesimo@online.no   8543 Kjeldebotn
UL Håpets helselag Sissel Hansen 90759629   signe@kjeldebotn.com Røsandbakken 8543 Kjeldebotn

Meld inn rettelser !!!

Alle rettelser har interesse.

Når vi har full oversikt, vil vi flytte all denne informasjon over i databasen

På forhånd takk!