Næringslivet i Ballangen

Nedenfor er en oversikt over de bedrifter i kommunen som næringsavdelingen i kommunen har en dialog med. Målsetningen er å ha alle de bedrifter med ansatte representert her, men vi trenger nok litt hjelp for å oppdatere denne informasjon. 

Hvis du ikke finner din egen bedrift representert på listen, ber vi deg fylle ut skjema som ligger i bunnen av siden.

I menyen til høyre kan du finne oversikt over de registrerte lag og foreninger i kommunen, samt en oversikt over alle de bedrifter i kommunen som er registrert i Brønnøysundregistrene. i denne databasen er det mulighet å søke etter bedriftene i Ballangen, men vår erfaring er at det ligger mange sovende bedrifter her som ikke nødvendigvis har en daglig drift.

Bedrift Kontakt Adresse Psted Epost Tlf
Aktiv Ballangen AS Odd Skogvold Sentrumsveien 55 8540 Ballangen odd.helge.skogvold@aktivballangen.no 915 74 535
Alfa Økonomi AS Ann Elisabeth Ernestussen Idrettsveien 8543 Kjeldebotn ann@amesto.net 96 50 87 00
Arntsen Maskinstasjon AS Ernst Ove Arntsen Storkroken 8540 Ballangen armaskin@online.no 918 34 260
Bal Eiendom As Wiggo Knutsen PB 50 8540 Ballangen wiggo@ballangen-energi.no 95 96 97 84
Ballangen Camping Drift AS Eilert Ravn Stor-Ballangen 8540 Ballangen post@ballangencamping.com 769 27 690
Ballangen Energi AS Wiggo Knutsen PB 53 8540 Ballangen wiggo@ballangen-energi.no 95 96 97 84
Ballangen Flerbrukshall Odd A. Arntsen   8540 Ballangen post@flerbrukshallen.no  
Ballangen Sjøfarm AS Ottar Bakke Hekkelstrand 8540 Ballangen ottar@ballangensjofarm.no  
Ballangen Vaskeri Tom Winther Bjørkåsveien 18 8540 Ballangen ballangenvaskeri@gemail.com 915 47 069 
Elvenes Samdrift DA Hans A. Arntsen Øvergård 8540 Ballangen hansaogsissel@balnett.net 905 46 989
Bamek AS Helge Stormyr Bjørkåsveien 68 8540 Ballangen helge.stormyr@bamek.no  
Blombakken Gård Wenche Storfjell Storfjell 8540 Ballangen h-kenn@online.no  
Bunnpris Ballangen AS   Bjørkåsveien 18 8540 Ballangen bpballangen@bunnpris.no  
Coop Extra - Ballangen Marius Knudsen   8540 Ballangen dag.marius.knudsen@coop.no 48281676
Eford Sjøhus AS Reidar Eriksen Håkonset 8540 Ballangen reidaeri@start.no 902 39 566
Franzefoss Miljøkalk AS Gullik Sletteng Hekkelstrand 8540 Ballangen gullik.sletteng@kalk.no 45 60 07 47 
Harley-Davidson Nord Norge Reidar Samuelsen Bjørkåsveien 18 8540 Ballangen harley@arcticharley.no  
Joker Kjeldebotn Kjeldebotn Butikkdrift AS Skårnes 8543 Kjeldebotn joker.kjeldebotn@ngbutikk.net  
Korshamn Adventure AS   Korshavn Fort 8543 Kjeldebotn korshamna@gmail.com  
Line Kiosk & Parfymeri AS   Sentrumsveien 65 8540 Ballangen lineparf@hotmail.no  
Myklevold Motor AS Ben Myklevold PB 93 8540 Ballangen ben.myklevold@moller.no 911 74 299
Myquilt AS Liv Storvik Harby Skarstadhamn 8540 Ballangen post@myquilt.no  
NAV Ballangen Inger Johanne Sentrumsveien 65 8540 Ballangen inger.johanne.amundsen@nav.no  
Nye Ballangen Autosenter Ernsk V. Grønnli Kaiveien 3 8540 Ballangen bal-auto@online.no  
Ofoten Bilskadesenter AS   Bjørkåsveien 20 8540 Ballangen post@qualitycar.no  
Ofoten Sparebank Sigve Stokland PB 113 8540 Ballangen sto@ofotensparebank.no  
Pippira Siida AS Ingolf Kvandal Kalvås 8540 Ballangen i-p-k@online.no  
Rema 1000 Ballangen   Sentrumsveien 65 8540 Ballangen ballangen@rema.no  
S. Thorstensen Anton Thorstensen PB 133 8540 Ballangen anton@sthorstensen.as 91355940
Sørslett Gartneri AS Rune Sørslett Ballsnes 8540 Ballangen rune_sorslett@hotmail.com  
Tannlege Geir Sørelv Geir Sørelv PB 75 8540 Ballangen Geir1968@msn.com  
VVS Huset Ballangen AS   Bjørkåsveien 20 8540 Ballangen daniel@vvshusetballangen.no  
Økonor Ballangen Geir C. Olsen PB 137 8540 Ballangen geir.olsen@okonor.no  
Dekar skogsdrift as V/Kay Nyheim   Postboks 11  8540 Ballangen dekarskogsdriftas@gmail.com 97 17 05 59
Entrack Norge As avd. Ballangen   Bjørkåsveien 20 8540 Ballangen kjell@entrack.no 40 43 34 40
Institutt for manuell terapi   sentrumsveien 57 8540 Ballangen roger.bordal@manuellterapi.net 76 92 88 88
Ofoten brønn og energiboring as Eirik Johansen Wick Myrveien 8540 Ballangen post@obe-as.no 95 11 86 68
Aasberg Bygg as   Sjøveien 13 8517 Narvik leif.aasberg@balnett.net 94 18 86 16
Eirin Sørslett fysioterapi   Sentrumsveien 65  8540 Ballangen eirin.sorslett@balnett.net 76 92 87 00
Kaia Kafè KBU Hilde Nyheim Kaia 8543 Kjeldebotn h.nyheim59@gmail.com 934 39 983
Bal Kroa Even Olsen   8540 Ballanen balkroa@gmail.com  
SmåGleder AS Monica Eriksen   8540 Ballanen mo9ca_eriksen@hotmail.com 984 21 830
Web LT AS Robert Israelsen Postboks 128 8546 Ballangen robert@weblt.net 450 33 924